Comunitat Educativa

EQUIP DIRECTIU

REPRESENTANT  ENTITAT  TITULAR: Mª Jesús Cid

DIRECCIÓ:  Mª Ángeles Cervera

CAP D´ ESTUDIS: Dolores Contelles

SECRETARIA: Mª Dolores Chelet

CONSELL ESCOLAR

  • Directora: Mª Ángeles Cervera
  • Entitat Titular: Gna. Mª Jesús Cid, Gna Amparo Roch
  • Pares: Núria Crespo, Mabel Gasulla, Ana Belén Martínez, Joaquin Tamarit
  • Professors: Antoni Contelles, Esther Garcia, Carlos Martínez, Pablo Micó
  • Alumnes: Ximo Pelechà, Guillermo Soler
  • Personal d’ administració i servicis: Mª Dolores Chelet
El Consell Escolar de centre és l’ òrgan representatiu de la comunitat educativa i exerceix les seues funcions en el respecte als drets dels alumnes, pares, professors, personal d'administració i servicis de l'Entitat

ASSOCIACIÓ DE MARES I PARES D’ALUMNES

Els  pares com a  principals responsables de l’ educació dels  seus fills.

Han elegit el nostre centre i el tipus  d´ educació  que oferta, desitjant   compartir amb  nosaltres  les responsabilitats de completar la seua  tasca.

Participen activament  en la vida i  les activitats  que promou  el Centre i  presten el seu  suport, sobre tot, mitjançant  l’ Associació de mares i pares d’ alumnes.

El Centre vol fomentar la creació de lligams i  unificar els criteris família-col·legi, tot oferint  la possibilitat d’una formació permanent que ajude als pares en la seua  tasca educativa.

JUNTA DIRECTIVA AMPA

  • Presidenta: Eva María Brisa
  • Vicepresidente: Javier Soler Antón
  • Secretaria: Chelo Rausell
  • Tresorera: Pili Gramuntell

Vocals

Enrique Ruiz, José Ramón Picher, Joaquin Tamarit, Loli Raimundo, Ximo Alventosa, Juana Contelles, Eva Puchades, Pilar Gramuntell, Daniel Pelecha, Núria Crespo Roch, Mabel Gasulla Domingo, Anabel Rodríguez Ramírez, Silvana Ramos López, Luisa Nogales Estrella, Teresa Villalba Agustín, Merche Miñana Molins.

COMISSIÓ DE MARES i PARES  COL·LABORADORS

Loli Raimundo Enrique Ruiz, Conchín Doménech, Mª José Sánchez, Montiel Pérez, Javier Soler, Ximo Alventosa, José Ramón Picher, Joaquin Tamarit ,Eva Puchades,  Chelo Rausell, Mabel Gasulla, Ana Comes, Montiel Pérez, Marian Hueso, Leonor Cobos, Zulema Quesada, Ana Pelechá, Ana Comes, Núria Crespo, Mabel Gasulla, Anabel Rodríguez, Silvana Ramos, Luisa Nogales, Teresa Villalba, Sonia Martín, Merche Miñana.

CURS TUTOR/A PARE/MARE  DELEGAT
3 anys E. INFANTIL Alba Tamarit Isabel Blay
4 anys E. INFANTIL Salva Peiró Mabel Gasulla
5 anys E. INFANTIL Joanna Roch Sonia Martín Cabello
1r PRIMÀRIA Imma Contel Ana Pelechà.
2n PRIMÀRIA Esther Garcia Joaquin Tamarit.
3r PRIMÀRIA Rosa Pilar Roch Eva Mª Brisa.
4t PRIMÀRIA Juan A. Calvo Chelo Rausell.
5é PRIMÀRIA Beatriz Lázaro Ximo Alventosa.
6é PRIMÀRIA Pablo Micó Daniel Pelechà.
1r ESO Laura Redondo Juana Contelles Romero
2n ESO Amparo Martí Javier Soler.
3r ESO Lourdes Sena Família Abad Raimundo.
4t ESO Quique Calvé Enrique Ruiz.

EQUIP DOCENT

EDUCACIÓ INFANTIL

Joanna Roch, Julia Gimeno, Salvador Peiró, Alba Tamarit.

 

EDUCACIÓ PRIMÀRIA

Esther García, Pablo Micó, Concha Pérez, Rosa Pilar Roch,  Juan Antonio Calvo, Inma Contel  Pérez, Carlos Martínez, Beatriz Lázaro, Mª Ángeles Cervera, Mónica Balaguer.

 

PEDAGOGIA TERAPÈUTICA

Amparo Herrero

 

EDUCACIÓ SECUNDARIA OBLIGATÒRIA

Enrique Calvé, Francisca Ciurana,  Antoni Contelles, Dolores Contelles, Fede  Crespo, Ana I. González, Rubén Hernández, Amparo Martí, Rosendo Blasco, Miguel Ángel Moya, Laura Redondo, Lourdes Sena

 

PSICOPEDAGOGUES i LOGOPÈDIA

Mara Segarra, Fina Bolaños.